WordPress

„WordPress 5.1“ jau paruoštas

By 2019 11 vasario 15 gegužės, 2019 No Comments

Tai svarbus etapas, nes „WordPress 5.1“ išleidimo data jau arti, „Release Candidate“ reiškia, kad naujoji versija yra parengta išleisti, tačiau su milijonais vartotojų ir tūkstančiais įskiepių ir temų, galima kažką praleisti. „WordPress 5.1“ planuojama išleisti ketvirtadienį, vasario 21 d.

Kas nauja „WordPress 5.1“?

Įkvėptas „Archie Bell & The Drells“, „WordPress“ 2019 m. Aktualija yra suveržimas „tighten up“, o „WordPress 5.1“ daugiausia dėmesio skiria tam tikslui.

Turint omenyje saugumą ir greitį, šiame leidinyje pristatomos „WordPress“ pirmosios svetainės sveikatos funkcijos. WordPress pradės rodyti pranešimus svetainių administratoriams, kurie paleis senas PHP versijas, o tai yra programavimo kalba, kuri įgalina „WordPress“.

Be to, diegiant naujus įskiepius „WordPress“ svetainės sveikatos funkcijos patikrins, ar papildinys reikalauja, kad PHP versija būtų nesuderinama su jūsų svetaine. Jei taip, „WordPress“ neleis jums įdiegti šio papildinio.

Naujasis bloko redaktorius nuo pat įvedimo „WordPress 5.0“ palaikė tobulėjimą. Svarbiausia, kad „WordPress 5.1“ redaktoriuje yra gerų našumo patobulinimų. Redaktorius turėtų jaustis šiek tiek greičiau, o spausdinimas turėtų būti sklandesnis. Artėjančiuose „WordPress“ leidiniuose yra daugiau funkcijų ir efektyvumo patobulinimų, kuriuos galite patikrinti „Gutenberg“ papildinyje.