PAGRINDINĖS VEIKLOS KRIPTYS

Laiptinių remontas

Mechanizuotas dažymas

Vidaus apdaila

VIZIJA

Mes siekiame nuolatinio augimo ir įvairiapusio tobulėjimo. Vienas pagrindinių augančios įmonės tikslų – įsitvirtinti Lietuvos statybos įmonių rinkoje bei užsitikrinti patikimos ir į kokybę orientuotos įmonės vardą. Siekiame tapti viena iš patikimiausių ir stabiliai veikiančių įmonių Lietuvoje.

MISIJA

„Magnesta” misija – įgyvendinti visus mūsų klientų norus ir reikalavimus teikiant aukščiausio lygio paslaugas. Mūsų tikslas – būti patikima įmone, grindžiančia savo veiklą aukštos kokybės paslaugomis bei produktais, maksimaliai tenkinančiais klientų poreikius.

VERTYBĖS

Vykdydama sutartinius įsipareigojimus įmonė vadovaujasi sąžiningumo principu, todėl taip taupomas Jūsų laikas ir pinigai. Gerbiame savo klientus ir kolegas, vertiname jų profesionalumą, savo srities išmanymą ir tikime, kad pagarba ir abipusis supratimas, gilinimasis į kolegų ir klientų poreikius – pagrindinė sėkmingo bendravimo ir bendradarbiavimo sąlyga. Kiekvienas klientas mums yra labai svarbus, todėl girdime visus jo norus bei stengiamės juos išpildyti. Dirbame greitai, laikomės sutartų darbo atlikimo terminų. Prisiimame atsakomybę už atliktus darbus ir jų kokybę – visiems remonto darbams suteikiame garantiją. Taupome Jūsų laiką – pagal kliento individualius poreikius parenkame, nuperkame statybos ir apdailos medžiagas bei pasirūpiname jų pristatymu. Su klientais bendraujame sąžiningai ir atvirai, operatyviai bei suprantamai atsakome į visus iškilusius klausimus. Atidžiai sekame naujoves ir pagal galimybes, stengiamės jas pritaikyti atliekamuose darbuose